Majpex

Układanie Kostki Brukowej, Prace Ziemne i Drogowe

Menu:

Adres

Majpex s.c.

21-104 Niedźwiada
Niedźwiada-Kolonia 54a

tel. 81 851 20 43

kontakt@majpex.com
www.majpex.com

Oferta

Firma Majpex, świadczy usługi z dziedziny robót ziemnych i brukarskich.

Naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne, przedsiębiorstwa jak i instytucje.

Przeszło 10-cio letnie doświadczenie, wspierane rozległą wiedzą i niezbędnym zapleczem technicznym, czynią z nas firmę o bardzo szerokim zakresie usług.
Wykonujemy m.in.:

Prace Ziemne:

Prace ziemne to najstarsza dziedzina naszej działalności. Pierwsze kroki w tej kategorii stawialiśmy pod koniec lat '80 świadcząc różnego rodzaju usługi koparko - ładowarką. Lata 90 to intensywny rozwój działalności, stałe powiększanie parku maszynowego i ciągłe poszerzanie oferty.

Kostka brukowa i granitowa :

Działalność w dziedzinie układania kostki brukowej rozpoczęliśmy w połowie lat '90. Przy układaniu kostki, najważniejsze jest solidne podłoże, czyli dobrze zrobione podbudowy i stabilizacje, a te zdolności rozwinęliśmy dużo wcześniej. Efektem tych złożeń jest wysoka jakość i trwałość realizowanych przez nas projektów. Drogi, chodniki czy place ułożone z kostki przez firmę Majpex, są trwałe, nie zapadają się, i nie rozmywają - pełniąc swoją funkcję przez długie lata.

Jeżeli powyższe zestawienie, nie zawiera interesującego Państwa zagadnienia, prosimy o kontakt, a z pewnością uda nam się pomóc.

Zasięg

Nasze usługi bez przeszkód jesteśmy w stanie zrealizować na terenach gmin:

Dogodna lokalizacja siedziby naszej firmy przy trasie Lubartów - Parczew, ułatwia nam realizację zadań również na terenie powiatu parczewskiego a w szczególności na terenach gmin:

Prace Ziemne, Układanie Kostki, Stabilizacje, Niwelacje Terenu
Lubartów, Niedźwiada, Parczew, Ostrów Lubelski, Tarło, Michów, Kamionka, Kock
Promenada Firlej